KÜÇÜKÇEKMECE MİNİKLER İKİNCİ HAFTASI TAMAMLANDI.
Küçükçekmece Belediyesi ve Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği işbirliği ile düzenlenen 11.Minikler Futbol turnuvası 2.Haftası oynan maçlarla sona erdi.
Halkalı Etap Stadında hafta sonları gece maçları ile oynana 11.Minikler Futbol turnuvasının ikinci haftası 2 grupta 10 karşılaşma ile takımlar kıyasıya mücadele etti.
Turnuvanın ikinci haftanın maçları da Atakent Gelişimspor, Özyarımburgazspor-10-0,İFAspor, İstanbul Trabzonspor-9-0,Halkalı Taştepespor, Kanarya Azimspor-8-0 ve İstanbul Balkanspor, Söğütlüçeşme Birlikspor'u 6-3 farklı skorlarla mağlup ederek haftaya damgasını vururken oynan maçlarında filelere 58 kez havalandı.
3.HAFTA (1.GRUP)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.11.2017 CUMARTESİ
|
|
|
|
|
|
|
SKOR
|
|
|
SAHA
|
SAAT
|
KANARYASPOR
|
|
|
ATAKENT 2015SPOR
|
HALKALI ETAP
|
17:00
|
İSTANBUL BALKANSPOR
|
|
|
KANARYA AZİMSPOR
|
HALKALI ETAP
|
18:15
|
İKİTELLİSPOR
|
|
|
KÜÇÜKÇEKMECE
|
HALKALI ETAP
|
19:30
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12.11.2017 PAZAR
|
|
|
|
|
|
|
SKOR
|
|
|
SAHA
|
SAAT
|
HALKALI TAŞTEPESPOR
|
|
|
KOSOVAGÜÇSPOR
|
HALKALI ETAP
|
17:00
|
İSTANBUL SİNOPSPOR
|
|
|
S.ÇEŞME BİRLİKSPOR
|
HALKALI ETAP
|
18:30
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.GRUP 2.HAFTA PUNATAJI VE TOPLU SONUÇLAR
|
|
|
|
|
|
|
|
|
S.NO
|
TAKIMLAR
|
O
|
G
|
B
|
M
|
A
|
Y
|
P
|
AV.
|
1
|
HALKALI TAªTEPE
|
2
|
2
|
0
|
0
|
17
|
1
|
6
|
16
|
2
|
KÜÇÜKÇEKMECE
|
2
|
2
|
0
|
0
|
7
|
2
|
6
|
5
|
3
|
ATEKENT 2015
|
2
|
2
|
0
|
0
|
6
|
1
|
6
|
5
|
4
|
KANRAYA
|
1
|
1
|
0
|
0
|
3
|
0
|
3
|
3
|
5
|
İKİTELLİ
|
2
|
1
|
0
|
0
|
2
|
1
|
3
|
2
|
6
|
KOSOVAGÜC
|
1
|
1
|
0
|
0
|
2
|
1
|
3
|
1
|
7
|
İSTANBUL BALKAN
|
2
|
1
|
0
|
1
|
8
|
9
|
3
|
-1
|
8
|
İSTANBUL SİNOP
|
2
|
0
|
0
|
2
|
0
|
6
|
0
|
-6
|
9
|
YEªİLOVA ESNAF
|
2
|
0
|
0
|
2
|
1
|
8
|
0
|
-7
|
10
|
SÖĞÜTLÜÇEªME BİRLİK
|
2
|
0
|
0
|
2
|
6
|
15
|
0
|
-9
|
11
|
KANARYA AZİM
|
2
|
0
|
0
|
2
|
1
|
10
|
0
|
-9
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
KANRAYA AZİM-HALKALI TAªTEPE-0-8
YEŞİLOVA ESNAF-KANARYA-0-3
ATAKENT 2015-İKİTELLİ-3-1
KÜÇÜKÇEKMECE-İSTANBUL SİNOP-3-0
SÖĞÜTLÜÇEME BİRLİK-İSTANBUL BALKAN-3-6
KOSOVA GÜÇ -BAY
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.GRUP 2.HAFTA PUNATAJ VE TOPLU SONUÇLAR
|
|
|
|
|
|
|
|
|
S.NO
|
TAKIMLAR
|
O
|
G
|
B
|
M
|
A
|
Y
|
P
|
AV.
|
1
|
İFA
|
2
|
2
|
0
|
0
|
15
|
1
|
6
|
14
|
2
|
SÖĞÜTLÜÇEªME
|
2
|
2
|
0
|
0
|
12
|
0
|
6
|
12
|
3
|
İSTANBUL DEMİR
|
2
|
2
|
0
|
0
|
8
|
3
|
6
|
5
|
4
|
BEZİRGANBAHÇE
|
2
|
2
|
0
|
0
|
6
|
1
|
6
|
5
|
5
|
ATAKENT GELݪİM
|
2
|
1
|
0
|
1
|
12
|
4
|
3
|
8
|
6
|
CENNET BARBAROS
|
1
|
1
|
0
|
0
|
5
|
0
|
3
|
5
|
7
|
KÜÇÜKÇEKMECE İ.YURDU
|
1
|
0
|
0
|
1
|
1
|
4
|
0
|
-3
|
8
|
SEFAKÖY
|
2
|
0
|
0
|
2
|
0
|
6
|
0
|
-6
|
9
|
İSTANBUL ATAKENT
|
2
|
0
|
0
|
2
|
2
|
9
|
0
|
-7
|
10
|
İSTANBUL TRABZON
|
2
|
0
|
0
|
2
|
0
|
14
|
0
|
-14
|
11
|
ÖZ YARIMBURGAZ
|
2
|
0
|
0
|
2
|
0
|
19
|
0
|
-19
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
İSTANBUL TRABZON-İFA-0-9
İSTANBUL DEMİR-KÜÇÜKÇEKMECE .İ.YURDU-4-1
ÖZ YARIMBURGAZ-ATEKENT GELİŞİM-0-10
SEFAKÖY-SÖĞÜTLÜÇEME-0-3
İSTANBUL ATEKENT-BEZİRGANBAHÇE-1-3
CENNET BARBAROS-BAY